Kulüp toplantı tarihleri
Kulüp Toplantıları her ayın ilk Pazar günü yapılacaktır.---------- Toplantı yeri : Yeşilköy Havacılık Müzesi ---------- Toplantı başlama ve bitiş saatleri : 12:00 – 16:30 arası.
Foruma üye olurken dikkat edilmesi gereken noktalar.
Merhaba Arkadaşlar, Yeni site/forum'un "deneme" süreci bitmiştir. Foruma sadece gerçek adınız ve soyadınız ile üye olabilirsiniz. Örnek : AliKurt veya Ali_Kurt şeklinde. Ayrıca üye adayların "üye olurken" bölümündeki tüm sorulara tam yanıt vermesi gerekmektedir. Doldurulmamış veya yarı doldurulmuş profillere onay verilmeyecektir. Daha önce üye olanlar fakat "profilleri" tam doldurmamış olan arkadaşlarda lütfen profillerini tam olarak doldursunlar.

Forum Ana Sayfası  »  IPMS/IHMPMUK  »  29. YAŞ KUTLAMASI DAVETİ
Yeni Başlık  Cevap Yaz
29. YAŞ KUTLAMASI DAVETİ           (gösterim sayısı: 1.095)
Yazan Konu içeriği
boşluk
[Hakan UN]
[Kayıtlı Kullanıcı]
Kullanıcı Resmi
Kayıt Tarihi: 28.08.2016
İleti Sayısı: 44
Şehir: Gizli
Durum: Gizli
Konu Tarihi: 09.11.2017- 23:27
Alıntı yaparak cevapla  
Resim Ekleme

29. YAŞ KUTLAMASI DAVETİ
Yıl 1988 günlerden   12 kasım cumartesi; o dönemde müzede amatörce plastik model yapan ve havacılığa gönül vermiş bir grup modelci günlerce hatta haftalarca uğraşıp yazdıkları   tüzüğünü resmi olarak müze komutanına onaylatıp İhmpmuk’u (İstanbul havacılık müzesi plastik model uçak kulübü) kurdular. Dile kolay tam 29 yıl oldu. Acısıyla tatlısıyla   modelcilikle dolu tam 29 yıl… Türkiye şartlarına bakınca 29 yılını tamamlayan ve hala varlığını sürdüren ve bu süre içinde yaşı kadar resmi Türkiye yarışması düzenleyen ve de son yıllarda bu durumu IPMS ile taçlandıran bir kulüp. Birçok kuruluş, şirket hatta devletler bile tarihten silinirken amacı sadece model uçak maketi yapmak olan bir oluşumun amatör kişilerce ayakta tutulması ne büyük mutluluk. İşte bu mutluluğumuzu tüm dost ve kulüp arkadaşlarımızla paylaşmak kutlamak ve bir arada olmanın heyecanını yaşamak için sizleri 12 kasım 2017 Pazar günü Yeşilköy Havacılık Müzesi havacılık ve uzay bölümü üst katı kulüp toplantı salonumuza bekliyoruz.
                                  İhmpmuk / IPMS Yönetimi
Geçmişi bilmeyen, geleceğe yön veremez.
Yeni Başlık  Cevap Yaz
Forum Ana Sayfası  »  IPMS/IHMPMUK  »  29. YAŞ KUTLAMASI DAVETİ

Forum Ana Sayfası
Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
Bu konuyu görüntüleyen üye yok.
Forum Mobil RSS
ihmpmuk.com | Edit - By Mustafa ŞahinSol Alt Sağ Alt