Kulüp toplantı tarihleri
Kulüp Toplantıları her ayın ilk Pazar günü yapılacaktır.---------- Toplantı yeri : Yeşilköy Havacılık Müzesi ---------- Toplantı başlama ve bitiş saatleri : 12:00 – 16:30 arası.
Foruma üye olurken dikkat edilmesi gereken noktalar.
Merhaba Arkadaşlar, Yeni site/forum'un "deneme" süreci bitmiştir. Foruma sadece gerçek adınız ve soyadınız ile üye olabilirsiniz. Örnek : AliKurt veya Ali_Kurt şeklinde. Ayrıca üye adayların "üye olurken" bölümündeki tüm sorulara tam yanıt vermesi gerekmektedir. Doldurulmamış veya yarı doldurulmuş profillere onay verilmeyecektir. Daha önce üye olanlar fakat "profilleri" tam doldurmamış olan arkadaşlarda lütfen profillerini tam olarak doldursunlar.

Forum Ana Sayfası  »  IPMS/IHMPMUK  »  30. YIL KUTLAMASI
Yeni Başlık  kilitli
30. YIL KUTLAMASI           (gösterim sayısı: 1.750)
Yazan Konu içeriği
boşluk
[Hakan UN]
[Kayıtlı Kullanıcı]
Kullanıcı Resmi
Kayıt Tarihi: 28.08.2016
İleti Sayısı: 44
Şehir: Gizli
Durum: Gizli
Konu Tarihi: 30.10.2018- 23:05
Alıntı yaparak cevapla  
    Resim Ekleme
  Yine tarihten bir yaprak resmi ile kutlamaya davet ediyorum. Geçen yıl 29. yaş kutlamasından sonra bu yapraklardan tam 365 tane daha koptu.   Erdik sonunda   30. yıla.  
 
    Ama ne 30 yıl...   Geçen onca yıl boyunca nice yarışma, nice model, nice modelci geçti   koskoca İHMPMUK tarihinden. Acısıyla, tatlısıyla, gülmeyle neşeyle bazende tartışmayla   ama en önemlisi hep model ile geçen 30 koca yıl.
    Bana İHMPMUK ' nü tek bir cümle ile anlatır mısın? derseniz; Diyeceğim: ''Aynı yerde   her ay toplanan tek kulüp.'' cümlesi olurdu.  

  Gelelim sadede.

  4 Kasım 2018 Pazar günü Kulübümüz IPMS/İHMPMUK 'nün Türkiye'de birçok kurumun hayal bile edemeyeceği 30. Yıl kutlamasına tüm dost ve arkadaşlarımızı davet eder; hem kulübümüze hem de tüm üye ve dostlarımıza daha nice   en az 30 yıllar dilerim.
Geçmişi bilmeyen, geleceğe yön veremez.
__________________

Bu ileti en son HakanUN tarafından 30.10.2018- 23:15 tarihinde, toplamda 2 kez değiştirilmiştir.

Yeni Başlık  kilitli
Forum Ana Sayfası  »  IPMS/IHMPMUK  »  30. YIL KUTLAMASI

Forum Ana Sayfası
Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
Bu konuyu görüntüleyen üye yok.
Forum Mobil RSS
ihmpmuk.com | Edit - By Mustafa ŞahinSol Alt Sağ Alt